@ Dick Bruna

nijntje op de fiets (2+)

Klein Amsterdam Producties
Een vrolijk dagje fietsen met het beroemdste konijntje van Nederland.
zo 6 jun Meerdere tijdstippen
zo 6 jun ’27

De muzikale voorstelling ‘nijntje op de fiets’ is gebaseerd op verschillende verhalen uit de boekjes van nijntje. Actrice en zangeres Marianne van Houten neemt de kinderen mee in het verhaal van nijntje die een dagje gaat fietsen.

Zij fietst langs het bos, de boerderij, de speeltuin en naar opa en oma Pluis. De voorstelling wordt gespeeld in een herkenbaar decor waarin de wereld van nijntje en de iconische tekeningen van Dick Bruna een verrassende rol spelen. Klein Amsterdam Producties maakt jeugdtheatervoorstellingen die zijn gebaseerd op populaire kinderboeken, die worden gespeeld door één acteur en die muzikaal, toegankelijk en vrolijk zijn.

Klein Amsterdam Producties maakt jeugdtheatervoorstellingen voor de doelgroep 0-12 jaar oud. De voorstellingen zijn altijd gebaseerd op populaire kinderboeken, worden gespeeld door één speler, zijn reisbaar, muzikaal, vrolijk en toegankelijk. Eerder werk van KAP is onder andere André het astronautje en De ridder zonder billen.

Credits

spel Marianne van Houten| eindregie Mariska Simon | decor Einstein Design | muziek Thijs Borsten

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief