Wat moeten we met Maartje?
-
vr 19 sep ’2520:15Theaterzaal
Geplaceerd Normaal € 29,50 Delft/Rotterdampas € 27,50 Prometheus € 27,50 DenHaagPas € 27,50 -
za 20 sep ’2520:15Theaterzaal
Geplaceerd Normaal € 29,50 Delft/Rotterdampas € 27,50 Prometheus € 27,50 DenHaagPas € 27,50
Als actrice Maartje aankondigt dat ze stervende is maar er "absoluut niet over wil praten", is de chaos compleet. Terwijl ze besluit door te spelen tot haar laatste adem, wankelt hun theatergezelschap en bovenal de jarenlange vriendschap.
Jacqueline Blom, Mark Rietman, Annick Boer en Dick van den Toorn schitteren in deze absurde en scherpe komedie als vier vrienden die worstelen met een universele vraag: hoe neem je afscheid?
In een regie van Pieter Kramer ontstaat een wervelende montage van hilarische repetities en ontroerende confrontaties, terwijl niemand praat over wat er écht gaande is. Over de onhandigheid bij praten over de dood, de pijnlijke stiltes, de ongepaste grappen. Over de ontkenning van het einde en de blinde paniek van hoe verder te moeten.
[try-out | toegangsprijs inclusief drankje]
Credits
Met Jacqueline Blom, Mark Rietman, Annick Boer en Dick van den Toorn
Regie Pieter Kramer
Script Don Duyns
Kostuumontwerp Monica Petit
Lichtontwerp Marc Heinz