Week van de Ontmoeting 2026

Donderdag 24 september tot en met zondag 4 oktober

De Week van de Ontmoeting brengt van donderdag 24 september tot en met zondag 4 oktober 2026 inwoners van Delft bij elkaar. Het jaarlijkse initiatief, gecoördineerd via Delft Helpt Elkaar, staat in het teken van verbinding, samenbrengen van buurtgenoten en het bestrijden van eenzaamheid. Met tientallen activiteiten verspreid over de stad - van gezamenlijke lunches en creatieve workshops tot culturele voorstellingen - biedt de week een laagdrempelige kans om nieuwe mensen te leren kennen. Ook in theater DE VESTE!

In het theater vinden twee activiteiten plaats die speciaal voor deze week op het programma gezet zijn. Dit is een swingende dansmiddag met Loes Luca en band op zondagmiddag 27 september, plus de inmiddels uitverkochte voorstelling 'EerbeTOON' op woensdag 30 september.

Loes Luca & Quartet Royaal

Een van de hoogtepunten op het programma is de dansmiddag op zondag 27 september in theater DE VESTE. Tijdens dit event staat de bekende actrice, zangeres en programmamaakster Loes Luca samen met haar band Quartet Royaal op het podium. En er kan naar hartelust gedanst worden! Verwacht een aanstekelijke mix van vintage klanken en eigentijdse dansmuziek, live gespeeld door topmuzikanten samen met zangeres Loes Luca.

Geen poespas, maar pure muziek en dansplezier. Of je nu een doorgewinterde danser bent of nog nooit een stap hebt gezet: iedereen is welkom. Dansdocenten staan klaar om je op weg te helpen, zodat je binnen no time de vloer op kunt. Klik hier voor meer informatie. 

Alle activiteiten tijdens de Week van de Ontmoeting

Het volledige programma van de Week van de Ontmoeting is te vinden op: delfthelptelkaar.nl/week-van-ontmoeting-2026.

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief