Harrie let op de kleintjes
-
do 2 mrt ’1720:15 - 22:05Theaterzaal
-
vr 3 mrt ’1720:15 - 22:05Theaterzaal
Reken op zuurstoftekort, het wordt een avond onvergetelijk lachen - Jon van Eerd is en blijft de onbetwiste koning van de humor. Zijn voorstellingen zijn grappig, dwaas en hartveroverend en net als je denkt ‘het kan niet gekker’ vliegt hij volledig uit de bocht, pakt je bij je lurven en slingert je langs een kermis van onbetaalbaar kolderieke, dolkomische situaties.
Na het veelgeprezen ‘Harrie Baba’ laat Van Eerd zijn alter ego Harrie Vermeulen ditmaal opdraven als babysitter. Gevangen tussen beertjes en kleertjes, broekjes en doekjes, papjes en lapjes maakt hij er een enorme puinhoop van. En wat te doen als de baby’s ineens zijn verdwenen?
[note: wegens omstandigheden gaat het pop-up restaurant van 3 maart niet door]
- "Het blijspel is een uitstervend gerne, maar Jon van Eerd bewijst dat het nog springlevend kan zijn. En hij is er heer en meester in." **** Telegraaf
- "Harrie let op de kleintjes is komisch hoogtepunt." **** AD
- "Vrolijke gekte en theatraal vernuft" **** Theaterkrant
Credits:
- Tekst: Jon van Eerd
- Regie: Caroline Frerichs
- Muziek: Marco Braam
- Spel: Jon van Eerd, Arie Cupé, Zjon Smaal, Margo Dames en April van Amelsvoort
[ticket inclusief drankje | bewaakte garderobe]