businessclub
Het bedrijfsleven verbindt zich met Theater de Veste
Theater de Veste is zonder twijfel het mooiste en leukste theater in de regio. Het team van directeur Jan Bartels heeft met relatief beperkte middelen een groots theater neergezet. Met een prikkelende programmering met grote namen en verrassende ontdekkingen, voor alle doelgroepen. Het Delftse publiek waardeert dat. De bezettingsgraad loopt jaar na jaar op.
Ook de Delftse ondernemers hebben veel waardering voor ‘hun’ theater. Door het lidmaatschap van TheaterZaken de Veste steunen ze het goede werk van de medewerkers van de Delftse schouwburg. En dat doen ze met plezier. Want TheaterZaken de Veste is het leukste ondernemersnetwerk van Delft. De businessclubavonden die het theater tweemaal per seizoen exclusief voor de leden organiseert zijn een perfecte avond uit. Altijd een topvoorstelling, voortreffelijke catering, een informele sfeer en vooral: een fantastisch publiek. Want dat is wat TheaterZaken de Veste zo leuk maakt. U en uw relaties ontmoeten interessante, ondernemende mensen in een ontspannen omgeving.
Twee exclusieve voorstellingen
Dit theaterseizoen staan twee unieke voorstellingen – alleen toegankelijk voor leden van Theaterzaken de Veste en hun relaties – op het programma.
• Rocky Over The Rainbow – za 20 november
• Ricky Koole & Leo Blokhuis – za 19 maart
Naast de twee vaste businessclubavonden organiseert TheaterZaken de Veste elk seizoen enkele verrassende extra activiteiten.
Er is meer...
Behalve de geheel verzorgde avonden, biedt het lidmaatschap van TheaterZaken de Veste u nog veel meer, want:
- U kunt als één van de eersten mooie plaatsen reserveren voor het hele theaterseizoen van Theater de Veste;
- U krijgt korting bij het huren van één van de zalen van Theater de Veste voor bijvoorbeeld congressen, presentaties en personeelsfeesten;
- Uw naam wordt vermeld in de seizoensbrochure van Theater de Veste;
- U hebt de mogelijkheid om uw bedrijf te presenteren;
- U hebt een perfect middel om aan relatiemarketing te doen.
En… u steunt daarmee ook nog eens het mooiste en leukste theater van deze regio.
Online netwerken voor ondernemend Delft
De businessclub TheaterZaken de Veste heeft een eigen website. In een flitsend jasje dat past bij het theater, is dit een digitaal platform voor de leden van deze club. Nieuwsgierig? Neem een kijkje op: www.theaterzakendeveste.nl

